Mam konto
Nie mam konta

Zaloguj się

Nowa odsłona Programu "Czyste Powietrze" przesunięta w czasie


Nowa odsłona Programu Czyste Powietrze miała zostać wprowadzona na przełomie marca i kwietnia. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska zdecydował się na przesunięcie terminu. Póki, co nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Piotr Woźny termin poznamy dopiero po Świętach Wielkanocnych.

"Prace programowe zostały już zamknięte, ale termin operacyjnego uruchomienia nowej odsłony programu podamy po Świętach Wielkanocnych. Wykorzystujemy wspólnie z WFOSiami ten trudny czas wynikający z epidemii koronawirusa do przygotowania się do nowego otwarcia programu."

napisał Piotr Woźny.

Obecna sytuacja, w której znalazła się Polska, nie sprzyja wprowadzaniu zmian. Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska wstrzymały bezpośrednie kontakty z interesantami, a wszystko odbywa się za pomocą drogi internetowej, o czym pisaliśmy tutaj.

twitter.com/Oli/Fot. Wikimedia

"Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treści odpowiada wyłącznie Fundacja Polska Ziemia"