Mam konto
Nie mam konta

Zaloguj się

Ruszyła możliwość składania wniosków przez Internet


Zgodnie z zapowiedziami od dnia 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została możliwość składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze" za pośrednictwem Internetu. E-wnioski są dostępne do pobrania w serwisie gov.pl.

Aby starać się o dotację na wymianę nieekologicznego źródła ciepła wystarczy wejść na stronę www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze wypełnić wniosek, dołączyć niezbędne załączniki oraz podpisać wykorzystując przy tym podpis zaufany lub kwalifikowany, który potwierdzi tożsamość.

Dla osób, które nie posiadają profilu zaufanego, nadal obowiązuje dotychczasowa ścieżka. Wystarczy zalogować się na Portalu Beneficjenta, który jest dostępny na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz wypełnić wniosek, który po wydrukowaniu, podpisaniu i dołączeniu załączników dostarczyć do gminy lub WFOŚIGW.

nfosigw.gov.pl/Oli/Fot Wikimedia 

"Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treści odpowiada wyłącznie Fundacja Polska Ziemia"