Mam konto
Nie mam konta

Zaloguj się

Zapraszamy przedstawicieli samorządów różnego szczebla, przedstawicieli organizacji społecznych oraz lokalnych grup wsparcia do wzięcia udziału w szkoleniach, które dostarczą niezbędną wiedzę dotyczącą SMOGU (przyczyny, skutki, środki zaradcze, rozwiązania). Celem szkoleń jest: podniesienie świadomości dotyczącej zanieczyszczeń powietrza, poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy w tym zakresie, dostarczenie odpowiednich narzędzi edukacyjnych, rozwinięcie umiejętności projektowania skutecznej komunikacji z mieszkańcami oraz działań marketingowych.


W trakcie trwania kampanii społecznej „Poślij smoga do pieca” przeprowadzone zostanie dwudniowe bezpłatne szkolenie, które poprowadzą eksperci specjalizujący się w tej tematyce. Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu należy wysyłać poprzez Formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w poniższych wydarzeniach.

2020-12-09
Internet
Szkolenie

Szkolenie dla przedstawicieli samorządu

2020-12-08
Internet
Szkolenie

Szkolenie dla przedstawicieli samorządu

"Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treści odpowiada wyłącznie Fundacja Polska Ziemia"